Language  

Mütevelli Heyet Başkanımızın Mesajı

  • Anasayfa
  • Mütevelli Heyet Başkanımızın Mesajı

Mütevelli Heyet Başkanımızın Mesajı

Sevgili Gençler;

Öncelikle, bir ülkenin güçlü, büyük ve bilgili bir topluma sahip olması iyi bir Üniversite eğitiminden geçmektedir. 

Belek Üniversitesinin hedefi, bilim, teknoloji, inovasyon ve en önemlisi de katma değeri yüksek sürdürülebilir üretim, sabır, ciddiyet, kararlılık yani kısaca ülkesinde bilim ve üretim yapabilecek, faydalı gençleri yetiştirmektir.

Bu ulvi amaç uğrunda, Üniversitemizde geleceğinizi şekillendirmek, yarınlara yönelik tüm bilgi ve becerilerimizi sizlere aktarmak için başta Rektörümüz, Değerli Akademisyenlerimiz ve İdari Yönetimimiz ile tüm gücümüzle sizler için çalışmaktayız.   

Belek Üniversitesi olarak, siz gençlerimizin iç motivasyonundan ziyade, dış motivasyona da sahip olması için sektörlerle iş birliği yaparak, sektörel bir üniversite olmayı hedeflemekteyiz.

Antalya Belek Üniversitesi mezunu olmanın gururunu yaşamanızı ve meslek hayatınızda yaptığınız başarılarla bizlere de bu gururu yaşatmanızı ümit ediyoruz. 

Belek Üniversitesi öğrencisinin lider, başarılı, sorgulayan, kurcalayan, bilgili, sorun çözen, üreten,  ulusal ve uluslararası tüm alanlarda yer alan, aranan kişi olması ve en önemlisi de Ülkesine değer kazandırması öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

Üniversitemizden aldığınız tüm akademik bilgilerin çalışma hayatınıza değer katacağını, geleceğinizi şekillendireceğini ve her koşulda, her ortamda bilime ve üretime, en önemlisi Türkiye’mize fayda sağlayacağınızı unutmamalısınız. Başarılarınızla gurur duymak umuduyla...
Ekrem ÇALKILIÇ

Mütevelli Heyeti Başkanı